Logo

Tento web prochází v současnosti údržbou a úpravou. Prosím, omluvte sníženou funkčnost stránek. 

info@horaenergy.cz

Mobil: +420 776 077 773
Mobil: +420 775 708 347

LEDFVE

Carport - Co to je?

Chtěli byste si pořídít solární elektrárnu, ale zároveň si nechcete panely zakrýt celou střechu? Máte či uvažujete o koupi elektromobilu, a chcete ušetřit za jeho nabíjení baterií? Pokud jste si odpověděli ano, tak pro Vás máme řešení.

 carport XL

Carporty jsou jednoduché montované přístřešky od německé společnosti Almaden se solárními panely místo střechy. Velkou výhodou carportů je snadná sestavitelnost  a možnost jejich případného rozšíření. V závislosti na velikosti přístřešku a typu panelů se celková výroba el. energie pohybuje v rozmezí 1100-5000kWh ročně. 

Konstrukce carportů je vyrobena z odolných eloxovaných hliníkových profilů, jejichž životnost může dosáhnout i více než 30 let. Tyto profily jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální možnou odolnost za zachování co nejnižší hmotnosti. 

To nejdůležitější na celém systému jsou ovšem solární panely.  Ty jsou vyrobeny ze speciálně tvrzeného skla, které zajišťuje dobrou odolnost vůči povětrnostním vlivům a snesou i velké zatížení větrem či sněhem. Aby se docílilo co nejoptimálnějšího řešení, jsou panely dodávány v několika výkonostních řadách, takže je možné vyjít zákazníkům vstříc s jejich individuálními požadavky. Díky jejich odolnosti se na panely vztahuje záruka 30 let. 

System.String[]